داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
وزیر ارتباطات در گفت و گو با اوشیدا؛
1200 روستا در سیستان و بلوچستان فاقد پوشش شبکه تلفن همراه است/کلیه وعده ها را اجرایی خواهیم کرد
کد مطلب: ۷۲۶۹۶
تاریخ انتشار:جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۸
محمد جواد آذری جهرمی گفت: لیست کلیه روستاها به همراه زمانبندی اجرای برنامه ها به صورت آنلاین قرار خواهد گرفت و کلیه مردم می توانند روند پیشرفت کار را نظارت کنند.
1200 روستا در سیستان و بلوچستان فاقد پوشش شبکه تلفن همراه است/کلیه وعده ها را اجرایی خواهیم کرد
محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت و گو اختصاصی با پایگاه خبری اوشیدا گفت: کلیه وعده هایی که در سفر به استان سیستان و بلوچستان داده ایم در پایان سفر که هفته بعد خواهد بود اجرایی می شود و به صورت آنلاین اقدامات خود را منتشر می کنیم.

وی افزود: لیست کلیه روستاها به همراه زمانبندی اجرای برنامه ها به صورت آنلاین قرار خواهد گرفت و کلیه مردم می توانند روند پیشرفت کار را نظارت کنند.

آذری جهرمی در پاسخ به این سوال که چرا تا کنون به استان سیستان و بلوچستان سفر نکرده است گفت: ما بیش از سه هزار و ۷۰۰ روستای بالای ۲۰ خانوار جمعیت داریم که بیش از دو هزار و ۵۰۰ روستا نیز هم اکنون به شبکه تلفن همراه متصل شده اند.

وی با بیان اینکه همه این روستا ها در طول سه سال گذشته به شبکه تلفن همراه متصل شده اند گفت: تعداد هزار و ۲۰۰ روستا نیز به شبکه تلفن همراه و اینترنت دسترسی ندارند که ما می خواهیم در مدت باقی مانده این روستاها را نیز تحت پوشش قرار دهیم هر چند که کار نیز برای این تعداد روستا سخت خواهد بود.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark