داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
مولوی حسن زهی؛
روز ۱۲ فروردین روزی بزرگ در تاریخ انقلاب اسلامی
کد مطلب: ۵۸۴۷۶
تاریخ انتشار:شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۴
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون عنوان کرد: روز ۱۲ فروردین روزی بزرگ و استثنایی در تاریخ انقلاب اسلامی است.
روز ۱۲ فروردین روزی بزرگ در تاریخ انقلاب اسلامی
مولوی عبدالله حسن زهی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز داشت: نظام اسلامی ایران براساس قانون، شرع، اسلام و آری گفتن مردم به نظام اسلامی ایجاد شده به طوری که پس از پیروزی انقلاب اسلامی پیشرفتهای بیشماری در کشور ایجاد شده که به هیچ عنوان قابل مقایسه و ارزیابی با قبل از انقلاب نیست.

وی تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب زمینه مهمترین همه پرسی تاریخ ایران جهت تعیین نوع حکومت در ایران فراهم شد که در این راستا در روز ۱۲ فروردین که روز احیای اسلام است مردم به جمهوری اسلامی رای مثبت دادند تا با ایجاد حکومتی بر مبنای اسلام زمینه های رشد و پیشرفت ایجاد شود.

مولوی حسن زهی خاطرنشان کرد: امام راحل از روز ۱۲ فروردین به عنوان یکی از بزرگ ترین اعیاد ملت ایران یاد کردند چرا که ملت ایران در این روز عزت، عظمت و کرامت انسانی خود را به دست آورد.

امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون همچنین گفت: افراد زیادی به دنبال حذف واژه اسلامی از جمهوری اسلامی ایران بودند که خوشبختانه با هوشیاری امام و مردم ناامید شدند.

وی در پایان تاکید کرد: با توجه به اینکه، این انقلاب با خون هزاران شهید به پیروزی رسیده و در جهان تقویت شده حفظ آن بر همگان واجب است و کوتاهی افراد در این راستا به طور حتم قابل بخشش نیست.

انتهای پیام///
Share/Save/Bookmark