داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
تاخیر در توزیع نفت سفید در زابل همچنان ادامه دارد
کد مطلب: ۶۵۸۳۸
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۵
بسیاری از شهروندان ازتاخیر توزیع نفت سفید گلایه مند هستند .
تاخیر در توزیع نفت سفید در زابل همچنان ادامه دارد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ از معدود استان هایی که هنوز برخی از شهرهای آن از نفت سفید به عنوان سوخت در فصل زمستان استفاده می کنند می توان به استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد.

در تمامی شهرهای سیستان و بلوچستان به وسیله تانکر های مخصوص شرکت نفت، سوخت مورد نیاز شهروندان درب منازل توزیع می شود، به طور کل هر خانواده بیش از 100 لیتر سوخت دریافت می کند که باید از آن در فصل زمستان برای گرم کردن منازل استفاده کنند.

با این حال همان سهمیه سوخت زمستانی شهروندان سیستانی نیز در زمان های مد نظر توزیع نمی شود، بسیاری از شهروندان ازتاخیر توزیع نفت سفید گلایه مند هستند .

سالارنیا یکی از شهروندان شهرستان زابل به خبرنگار اوشیدا گفت: شرکت نفت زابل شعبه هامون 18 چندی قبل از توزیع نفت سفید در روز دهم دی ماه خبر داد که هنوز خبری از توزیع نفت در این محله نیست.

وی افزود: بسیاری از شهروندان نفت سفید خود را که از سال گذشته در اختیار داشتند مصرف کرده و اکنون در صورت عدم توزیع نفت، باید مبلغ 50 هزار تومان به صورت آزاد تهییه کنند.

سالارنیا تصریح کرد: در دوره های قبلی نیز شرکت نفت زابل با تاخیر چند روزه باعث شده بود تا صدای اعتراض بسیاری از شهروندان سیستانی بلند شود.

گفتنی است که حجت الاسلام روحانی در جمع مردم زابل گفته بود مهرماه سال جاری گاز به زابل خواهد رسید، گرچه اداره شرکت گاز در مرکز سیستان تاسیس شده است اما هنوز خبری از افتتاح این اداره نیست و تنها یک میز و صندلی در آن خودنمایی می کند.انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark