داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی زابل خبر داد
اعزام سی و شش مبلغ به مناسبت عید بزرگ غدیر در سیستان /حضور گروه تبلیغی بنیاد غدیر کشور در مدارس
کد مطلب: ۳۹۹۶۳
تاریخ انتشار:سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۵
رئیس اداره تبلیغات اسلامی زابل گفت:مهمترین برنامه حضور گروه تبلیغی بنیاد غدیر کشور در مساجد و مدارس زابل و اجراء ده برنامه متنوع و شاد و معرفت افزا است.
اعزام سی و شش مبلغ به مناسبت عید بزرگ غدیر در سیستان /حضور گروه تبلیغی بنیاد غدیر کشور در مدارس
محسن عارفی با تبریک عید غدیر خم در گفتگو با خبرنگار اوشیدا گفت: به مناسبت عید بزرگ غدیر در دارلولایه سیستان برنامه ها و جشنهای متنوعی برگزار خواهد شد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی زابل افزود:عید غدیر بزرگترین عید مسلمانان است که نشان وحدت و همدلی را به همراه دارد .
وی بیان کرد:مهمترین برنامه حضور گروه تبلیغی بنیاد غدیر کشور در مساجد و مدارس زابل و اجراء ده برنامه متنوع و شاد و معرفت افزا است.

عارفی افزود: از دیگر برنامه های این عید اعزام گروه تبلیغی ترنم غدیر متشکل از قاری قرآن،سخنران،مولودی خوان،مجری و شاعر اهل بیت علیها السلام به مدارس سطح شهر زابل جهت بصیرت افزایی می باشد.

-ریئس اداره تبلیغات زابل اظهار کرد:از دیگر برنامه ها این جشن تاریخی  آذین بندی و چراغانی خیابانها و جلو مساجد در سطح شهر،راه اندازی کاروان شادی توسط جمعی از خودروهابرگزاری پیاده روی بیش از ۱۲ ایستگاه صلواتی و پذیرائی در سطح معابر زابل ، پیاده روی غدیر از میدان امام حسین (ع) تا میدان امیرالمؤمنین(ع)است.

عارفی بیان کرد:دیدار با سادات و عیادت ازبیماران ،برگزاری جشن غدیر در بیش از ۱۳۰ مسجد و هیئت مذهبی اعزام ۳۶ مبلغ و مبلغه به مناطق و مساجد فاقد روحانی ویژه دهه امامت وولایت تشکیل همایش وجلسات آموزشی،توجیهی روحانیون و مبلغی برگزاری پرسمان وگفتمان دینی در بیش از ۱۲ مدرسه، توزیع بسته های فرهنگی ویژه فعالین غدیر به استعداد ۱۵۰ پاکت، محافل انس با قرآن و عترت در بیش از ۵ مسجد، جشن مباهله و انس با قرآن و عترت در ایام عید مباهله از دیگر برنامه های عید غدیر می باشد.

لازم به ذکر است انجام مسابقات وبرنامه های شاد در ایام غدیر در تمام مساجد زابل بعد از اتمام نماز و مغرب برپا می باشد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark