داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
کارشناس سیاسی و استاد دانشگاه آزاد زابل:
اروپا نسخه دوم آمریکا است/آمریکا به پشتوانه کشورهای اروپایی از برجام خارج شد
کد مطلب: ۶۵۸۸۳
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۸
کارشناس سیاسی و استاد دانشگاه آزاد واحد بین الملل زابل گفت:اروپا نسخه دوم آمریکا است، بدون شک نمی توان به اروپایی ها اعتماد کرد، کنترل آنها به دست آمریکاست و اعتماد به آنها می تواند تاوانی همچون اعتماد به آمریکا داشته باشد.
اروپا نسخه دوم آمریکا است/آمریکا به پشتوانه کشورهای اروپایی از برجام خارج شد
احمد ملاشاهی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا؛ گفت: نیاز کشور امروز به بکارگیری قدرت و تفکر جوانان است، بسیاری از استعداد های جوان در کشور به دلیل تصدی برخی از ریاست ها توسط بازنشستگان هدر می رود.

وی همچنین اشرافی گری را معضل جدی برای جامعه اسلامی دانست و افزود: تمامی مسئولین و دولت مردان زندگی ساده رهبر انقلاب را الگو خود قرار دهند، چرا که تمامی رهبران واقعی حکومت های اسلامی ساده زیستی را برای خود برگزیده اند.

کارشناس سیاسی و استاد دانشگاه آزاد واحد بین الملل زابل تصریح کرد: اشرافی گری همچنین باعث خطراتی از جمله نگاه ارباب رعیتی به مردم جامعه می شود، بسیاری از مسئولین امروزی که به وضوح در برخی از شبکه های اجتماعی نیز رفتار آنان به انتشار گذاشته می شود، به دلیل اشرافی گری مردم را به چشم ارباب و رعیتی می بینند.

وی خاطرنشان کرد: اروپا نسخه دوم آمریکا است، بدون شک نمی توان به اروپایی ها اعتماد کرد، کنترل آنها به دست آمریکاست و اعتماد به آنها می تواند تاوانی همچون اعتماد به آمریکا داشته باشد.

ملاشاهی تصریح کرد: دولت مردان باید در مقابله با اروپا یک سیاست بده بستان داشته باشند یعنی همانطور که آنها از ایران چیزی طلب می کنند ما نیز از آنها به نفع کشور طلب کنیم . وی ابراز داشت : آمریکا به پشتوانه کشورهای اروپایی از برجام خارج شده است و اینکه کشورهای اروپایی در برخی از اوقات از خروج آمریکا انتقادمی کنند سیاست های پشت پرده آنها است.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark