داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه زابل :
9 دی تیر خلاصی به بدنه استکبار بود/فتنه 88 چهره خائنین نظام را نمایان کرد
کد مطلب: ۶۵۷۱۱
تاریخ انتشار:جمعه ۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۷
امام جمعه زابل گفت: یکی دیگر از دستاورد های 9 دی نمایان شدند چهره برخی از مسئولین نظام بود که سالها در بدنده نظام رخنه کرده بودند اما در پشت صحنه در صدد خیانت به نظام بودند.
9 دی تیر خلاصی به بدنه استکبار بود/فتنه 88 چهره خائنین نظام را نمایان کرد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان زابل گفت: فتنه 88 برگرفته از برخی از انقلاب های مخملی در ایران شکل گرفت که با درایت مردم ایران خنثی شد.


وی افزود: سران فتنه تنها بحث براندازی نظام را در سر می پروراندند و چند ماه کشور را به آشوب کشانده بودند و خسارت بزرگی را اموال بیت المال وارد کردند.


خطیب جمعه زابل اظهار کرد: هر چه از آشوب ها می گذشت چهره استکباری پشت صحنه بیشتر نمایان می شد تا اینکه پرچم مقدس اباعبدالله الحسین را به آتش کشاندند و مردم نتوانستند این موضوع را تحمل کند.


وی خاطرنشان کرد: حماسه 9 دی تیر خلاصی بر بدنه فتنه گران بود در این روز جایگاه رهبری در مملکت اسلامی بر همگان نمایان شد.


حجت الاسلام کیخا بیان کرد: یکی دیگر از دستاورد های 9 دی نمایان شدند چهره برخی از مسئولین نظام بود که سالها در بدنده نظام رخنه کرده بودند اما در پشت صحنه در صدد خیانت به نظام بودند.


وی با اشاره به سالروز نهضت سواد آموزی در این باره گفت: حکومت های طاغوتی با نگه داشتن مردم در جهل حکومت می کنند، لذا با به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی نهضت سواد آموزی تشکیل شد تا همه ی مردم در علم سهیم باشند.


وی ادامه داد : هر چه سواد و علم در جامعه اسلامی بیشتر سود، بصیرت مردم نیز افزایش می بابد.


حجت الاسلام کیخا همچنین خاطرنشان کرد: مراسمات محوری در 9 دی را همه ی مردم با خانواده شرکت کنند تا دشمن بداند در این روزمردم تجدید مسثاق مجدد ی با رهبری دارند و از فتنه گران بی زار هستند.


امام جمعه زابل ضمن تسلیت به مناسبت وفات آیت الله هاشمی شاهرودی گفت: هر کجا که نظام به این شخصیت بزرگی ایران نیاز داشته است، وی به ندای رهبری لبیک گفته و به مردم خدمت کرده است، وفات ایشان زخم بزرگی بر دل همه ی مسلمانان ایران است.


وی همچنین بیان داشت: قرار است 5 هزار بخاری استاندارد در مدارس سیستان و بلوچستان توزیع شود اما چرا از همان ابتدا این مداری را بررسی نکرده اند که این چنین اتفاقاتی رخ بدهد.


حجت الاسلام کیخا تصریح کرد: اگر کسی نمی تواند به مردم خدمت کند، باید خودش استفا بدهد زیرا بداند که اگر به مردم خدمت نکند این جایگاه را غصب کرده است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark