داخلی آرشيو خبر صفحه استان
۱
امتیاز مثبت 
۰
 
بی مهری بانک سپه به خانواده شهید مفقودالاثر/ وقتی خانه پدری شهید زابلی به مزایده گذاشته می‌شود
کد مطلب: ۶۴۲۴۴
تاریخ انتشار:شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۷
شهدا با گذشتن از جان خود در حقیقت حق بزرگی بر گردن یکایک ملت ایران و به ویژه مسئولان دارند بنابراین ادای دین به خانواده آن ها ضرورت بسیار دارد.
بی مهری بانک سپه به خانواده شهید مفقودالاثر/ وقتی خانه پدری شهید زابلی به مزایده گذاشته می‌شود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ اگر خانواده شهدا از حق خود نمی گذشتند و فرزندان خود را تقدیم انقلاب و ایران اسلامی نمی‌کردند امروز جز نام اثری از ایران اسلامی نبود و این خاک عزیز مستعمره اجانب و بیگانگان می‌شد.

هرچند ملت ایران قدردان شهدا هستند اما با این حال هر چه برای خانواده شهدا شود کم است و باید مسئولان نظام بیش از پیش در این راستا گام بردارند.

خانواده یکی از شهدای مفقود الاثر با تماس با پایگاه خبری اوشیدا خبر از بی مهری مسئولان بانک سپه و همچنین به مزایده گذاشته شدن خانه پدری این شهید گرانقدر دادند.

برادر شهید مفقود الاثر سیستانی به خبرنگار اوشیدا گفت:پدر در سال ۱۳۶۶ پس از شهادت برادرم به میزان ۴۵ هزار تومان توسط وامی برداشت.

جمشید ادامه داد: اکنون بعد از گذشت ۳۰ سال بانک خانه پدری شهید را مزایده گذاشته در صورتی که در سال ۱۳۷۹ خانواده شهید مبلغ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان این وام را پرداخت و صفر کرده اند اما با بان‌ک سپه حاضر به پاسخگویی نیست و خانه شهید را مورد مزایده قرار داده اند.

وی تصریح کرد: پول وام را داده ایم اما با این حال بانک پاسخگو نیست با اینکه شکایت کرده ایم کارمندان بانک می گویند این ملک فروخته شده و پاسخ دیگری نمی‌ دهند و به راحتی این منزل مسکونی توسط بانک به فروش می رسد.


جمشید تاکید کرد: با اینکه از بانک شکایت کرده ایم اما از طرف بانک کسی در جلسات دادگاه حاضر نمی‌شود.

برادر شهید خاطرنشان کرد: با اینکه استان محروم هستیم و این منزل نیز فرسوده است و همچنین مبلغ وام نیز پرداخت شده انتظار می رود بانک از فروش این منزل خودداری کند اما با این حال کسی پاسخگو نیست.


انتهای پیام

Share/Save/Bookmark
زهرابهادری ازاصفها
۱۳۹۷-۰۴-۱۷ ۱۶:۴۸:۴۷
ماخواهان حق خون شهداهستیم ازدولت ورهبربزرگوارخواهشمندیم به این موضوع رسیدگی نمایندوحق پدراین شهیدبزرگواررابه اووخانواده اش بازگردانند اجرکم عنده الله (16271)