داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
انهدام باند 6 نفره سرقت در شهر زابل
کد مطلب: ۶۶۳۱۶
تاریخ انتشار:سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۰
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان زابل از انهدام باند 6 نفره سرقت های تلفن همراه در شهر زابل خبر داد.
انهدام باند 6 نفره سرقت در شهر زابل
به گزارش اوشیدا؛ سرهنگ "احمدثمره حسینی" سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان زابل در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی گزارش چند فقره زورگیری تلفن همراه در ساعات اولیه شب توسط ۲ جوان موتورسوار در سطح شهر زابل موضوع در دستور کار تیمی از ماموران کلانتری ۱۱ این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: تیم تجسس کلانتری ۱۱ با بررسی اظهارات مالباختگان تحقیقات میدانی گسترده ای را آغاز و با استفاده از سرنخ های موجود یکی از آنان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی او را در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه در خیابان "سام شرقی" دستگیر کردند.

سرهنگ ثمره حسینی بیان داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهم یک تیغه شمشیر، چهار تیغه چاقو ، یک عدد اسپری فلفلی، یک قبضه پنجه بکس به همراه تعداد زیادی قطعات تلفن همراه کشف کردند.

متهم ۳۲ ساله پس از انتقال به کلانتری در بازجوئی های به عمل آمده به ۶ فقره زورگیری تلفن همراه شهروندان در خیابان های هامون، شهید میرحسینی، شهید قربانی شهر زابل با همدستی ۲ تن از دوستانش و فروش آنها به سه نفر مالخر اعتراف کرد.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان زابل گفت : در ادامه این عملیات همدستان متهم و افراد مالخر دستگیر که با هماهنگی قضائی تحقیقات از آنها برای کشف دیگر جرائم احتمالی ادامه دارد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark