داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
ویژه هفته تربیت بدنی
اعلام برنامه های هفته تربیت بدنی در زابل
کد مطلب: ۳۴۲۸۶
تاریخ انتشار:شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۳
رئیس اداره ورزش و جوانان زابل گفت: دیدار با امام جمعه ، غبار روبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده جانبازان و جشنواره بازی های بومی و محلی از مهمترین برنامه ها در هفته تربیت بدنی می باشد.
اعلام برنامه های هفته تربیت بدنی در زابل
حسین کلانتر رئیس اداره ورزش و جوانان زابل در گفتگو با اوشیدا ضمن تبریک هفته تربیت بدنی به تمامی ورزشکاران بخصوص ورزشکاران سیستانی از برنامه های هفته تربیت بدنی گفت: بمناسبت هفته تربیت بدنی برنامه های زیادی در دستور کار داریم که از مهمترین آنها دیدار با امام جمعه زابل در روز دوشنبه می باشد.

وی ادامه داد: برنامه های دیگری که داریم غبار روبی گلزار شهدای شهرمان و شهدای ورزشکار است و  همچنین انشاالله اگر بتوانیم با خانواده جانبازان گرانقدر سیستان دیداری داشته باشیم.

کلانتر اظهار داشت: همچنین در روز دوشنبه برنامه جشنواره بازی های بومی و محلی را داریم.

وی افزود: در این جشنواره منتخب بخش مرکزی زابل، هامون شهر، محمدآباد، نیمروز و ادیمی شرکت خواهند داشت.

رئیس اداره ورزش و جوانان زابل با اشاره به همکاری هیئت کشتی و مسئولین هیئت بازی های بومی و محلی استان در این جشنواره ادامه داد: این مسابقات در استادیوم شهید حسینی طباطبایی ساعت 2 بعداظهر روز دوشبه انجام می گیرد.

کلانتر مسابقات کشتی کچ گردان، کبدی و طناب کشی را از برنامه های این جشنواره عنوان کرد و افزود: بازی های کبدی و کچ گردان از بازی های بومی و محلی شاخص و شناخته شده سیستان است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark