داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
سرخپوشان قدر این فرصت را می‌دانند؟/ چهار تیم انتهای جدول در صف رویارویی با پرسپولیس
کد مطلب: ۴۴۵۳۷
تاریخ انتشار:شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۷
پرسپولیس در حال چهار امتیاز با صدر جدول فاصله دارد که چهار تیم انتهای جدول را در صف رویارویی با خود تا انتهای لیگ می‌بیند.
سرخپوشان قدر این فرصت را می‌دانند؟/ چهار تیم انتهای جدول در صف رویارویی با پرسپولیس
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا" لیگ برتر تا رسیدن به نقطه پایانی آبستن حوادث بسیاری است.

استقلال دو فصل قبل در چنین روزهایی صدرنشین مسابقات بود اما در نهایت جام قهرمانی به فولاد اهواز رسید، این خاطره تلخ هنوز در ذهن آبی‌ها زنده است. فصل گذشته نیز در هفته 23 در نهایت صدرنشین بود ولی در نهایت سپاهان قهرمان شد. همین سپاهان سه فصل قبل در هفته 23 صدرنشین بود ولی در نهایت استقلال قهرمان شد.
 
در واقع صدرنشینی امروز نه تنها تضمینی برای قهرمانی آخر فصل به حساب نمی‌آید بلکه عامل تحریک کننده برای رقبا و حریفان است که یا می‌‌خواهند جای صدرنشین را بگیرند یا اگر هم شانسی برای این مساله ندارند امید دارند با متوقف کردن صدرنشینی سری توی سرها دربیاورند.
 
در چنین شرایطی یک تیم مدعی مثل پرسپولیس هم شرایط خاصی دارد تیمی که در هفته‌های گذشته تعارف رقیب دیرینه خود را رد کرد و همپای آبی‌پوشان امتیاز از دست داد.
 
آنها بالاخره در آخرین بازی سال 94 خود را به فاصله 4 امتیاز صدر جدول رساندند حال نگاه به هفت هفته پایانی لطف خاص خود را دارد.
 
پرسپولیسی‌ها یک مشکل دارند و آن هم افت بعد از هر تعطیلی است بویژه که این بار تعدادی از بازیکنان خود را هم به دلیل حضور در تیم‌های ملی در اختیار ندارند.
 
البته بزرگترین امتیاز و شانس شاگردان برانکو ایوانکویچ شاید به حریفان پیش روی آنها مربوط شود آنجا که در هفت بازی باقیمانده خود 4 تیم انتهای جدول را در نوبت بازی با خود می‌بینند.
 
البته در این ارتباط همیشه همان جملات کلیشه‌ای مطرح می‌شود که حریف آسان وجود ندارند اما از منظر کارشناسی بدیهی است که ظرفیت و پتانسیل نیم پانزدهم و شانزدهم جدول با تیم یکم و دوم برابر نیست حال باید دید پرسپولیسی‌ها در شرایطی که استقلال با تیم‌های به مراتب بهتری مصاف خواهد داشت می‌توانند با قرار گرفتن در سرپایینی لیگ سرعت بگیرند یا این که باز هم خودشان ترمز خود را خواهند کشید.
 
انتهای پیام/ 
Share/Save/Bookmark
مرجع : باشگاه خبرنگاران
    عکاس :