داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
توزیع هزار کیف و کفش و لوازم التحریر توسط خیر خارج نشین در سیستان
کد مطلب: ۶۴۶۵۳
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۶
خیر تهرانی که در خارج از ایران به سرر می برد در گفت: با مطلع شدن از وضعیت معیشتی دانش آموزان منطقه سیستان، در صدد آمدیم تا با کمک چند تن از خیرین دیگر برای دانش آموزان مدارس سطح سیستان، کیف و کفش، لوازم التحریر و همچنین لباس ورزشی تهیه کنیم.
توزیع هزار کیف و کفش و لوازم التحریر توسط خیر خارج نشین در سیستان
به گزارش پایگاه خبری سفیر شرق، با توجه به مشکلات معیشتی در سیستان، بسیاری از دانش آموزان برای رفتن به مدرسه با مشکلات عدیده ای رو به رو هستند، خرید لوازم التحریر و همچنین مبلغ جدید برای شهریه مدارس دولتی ، باعث شده است تا حتی برخی از دانش آموزان، از مدارس بازمانند.
با این وجود هستند آدم هایی که در هزاران کیلومتر آن طرف تر از ایران، به یاد کودکان محروم و بی سررپرست در سیستان باشند.
اشکان محتشم خیر تهرانی که در خارج از ایران به سرر می برد در گفت و گو با اوشیدا گفت: با مطلع شدن از وضعیت معیشتی دانش آموزان منطقه سیستان، در صدد آمدیم تا با کمک چند تن از خیرین دیگر برای دانش آموزان مدارس سطح سیستان، کیف و کفش، لوازم التحریر و همچنین لباس ورزشی تهیه کنیم.وی افزود: یکی از ویژگی های مردم ایران این است که در لحظات حساس و سختی در کنار یکدییگر هستند و بهم کمک می کنند، همین امر باعث شد تا موجی از حمایت ها به سوی خیریه یک ملت یک ضربان به راه بیوفتند.
محتشم افزود: در همین رابطه نزدیک به هزار کیف و کفش، لوازم التحریر و لباس ورزشی تهیه شد و بین دانش آموزان محروم سیستانی توزیع شد.
وی خاطرنشان کرد: با این حال برای کمک به دانش آموزان سیستانی ، از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد و همچنان برای محرومیت زدایی در این استان، فعالیت می کنیم.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark