داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی:
آمریکا دشمن ملت و انقلاب اسلامی/استکبار به دنبال بهانه های گوناگون ضد ایرانی است
کد مطلب: ۵۹۷۵۹
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۸
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریمهای ضد ایرانی پایانی ندارد چون آمریکا دشمن شماره یک ملت ایران است پس باید دولت به فکر اقتصادمقاومتی باشد.
آمریکا دشمن ملت و انقلاب اسلامی/استکبار به دنبال بهانه های گوناگون ضد ایرانی است
حبیب الله دهمرده در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، با تاکید بر اینکه آمریکا شیطان بزرگ است، اظهار داشت: استکبار جهانی نظام جمهوری اسلامی را قبول ندارد و هر تلاشی میکند تا به این انقلاب و ملت ضربه وارد کند.

وی افزود: نظام ایران دارای تعریف، تابلو و شناسنامه خاص خود بوده و فقط در مسیر والای اسلامی در حرکت است و با این شناسنامه و راه، اعتماد به دشمن و دست کشیدن از ساخت موشک و تسلیحات ساده اندیشانه است.

دهمرده تاکید بر اینکه آمریکا و استکبار همواره به دنبال بهانه ضد ارانی هستند بیان کرد: مستکبران عالم تمام توان خود را علیه نظام جمهوری اسلامی به کار بسته اند و در این راستا همیشه براساس بهانه های مختلف ایران را تحریم می کنند.

وی ادامه داد: به منظور خنثی کردن اثر تحریم ها باید راه های دیگری پیدا کرد که بهترین راه کار بر روی اقتصاد مقاومتی و اشتغال داخلی است نه دوستی با غرب، چراکه از این طریق می توان در جهان به خودکفایی، رشد و توسعه دست یافت.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی با عنوان اینکه در هر زمینه ای که ورود جدی داشته و انقلابی عمل شده موفقیت حاصل شده است، تصریح کرد: به رغم اینکه در گذشته از نظر نظامی در وضعیت بدی قرار داشتیم و حتی توان تولید سیم خاردار را نداشتیم امروز از آنچنان قدرتی در جهان برخوردار شده ایم که بهترین سلاح ها در ایران ساخته می شود و این همان معنای باور به توان داخلی و دوری از بیگانگان است.

وی وحدت و همدلی در کشور را عامل پیروزی ملت دانست و گفت: باید با دنیا تعامل داشت اما نباید با آمریکا و مستکبران سازش و تعامل داشت.

دهمرده در پایان تصریح کرد: با اینکه تحریم ها ناقض برجام است اما باید تهدیدها را تبدیل به فرصت کرد و از آن برای بهبود اوضاع کشور اقدام کرد بنابراین دولت باید متناسب با آن با عکس العمل واقعی و منطقی برخورد کند و علاوه بر برخورد جدی با آمریکا، به فکر تولید داخلی و راه اندازی مجدد فناوری صلح آمیز هسته باشد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark