داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در مزاسم صبح گاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی زهک عنوان شد؛
دفاع مقدس موجب اقتدار امروز ایران شد/وحدت و دینداری رمز پیروزی بر استکبار بود
کد مطلب: ۶۴۴۹۲
تاریخ انتشار:شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۲
جانشین فرمانده سپاه سلمان در امور اقشار بسیج گفت: دفاع مقدس ، باعث شد تا ایران اسلامی به اقتدار و عظمتی که امروز دارد برسد
دفاع مقدس موجب اقتدار امروز ایران شد/وحدت و دینداری رمز پیروزی بر استکبار بود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، به مناسبت ۳۱ شهریور ماه و آغاز هفته دفاع مقدس، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در محل ناحیه مقاومت بسیج شهرستان زهک برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ رضا لطیفی جانشین فرمانده سپاه سلمان در امور اقشار بسیج گفت: دفاع مقدس ، باعث شد تا ایران اسلامی به اقتدار و عظمتی که امروز دارد برسد و این موضوع مرهون زحمات و رشادت های شهداء و همه کسانی است که در این راه فداکاری کرده اند.

وی افزود: جنگ تحمیلی یک جنگ کاملا یک طرفه بود که در یک طرف کل جهان و در طرف دیگر جمهوری اسلامی ایران قرار داشت، ما امروز به این پیروزی که جهان را به زانو درآورد به خود می بالیم.

جانشین فرمانده سپاه سلمان در امور اقشار بسیج خاطرنشان کرد: رمز پیروزی در دفاع مقدس، اطاعت از کلام خدا، و وحدت کلمه بود، همان رمزهایی که امروز نیز می تواند در جنگ اقتصادی به کمک رزمندگان اسلام آید.

سرهنگ لطیفی تصریح کرد: دفاع مقدس ، درس های زیادی دارد، و نمی توان آن را در طول سال ها فراخواند، رزمندگان دفاع مقدس از جمله کسانی هستند که طعم انواع دردها از جمله ، اسارت، مجروحی و جانبازی و در نهایت شهادت نزدیکان خود را چشیده اند .

وی تصریح کرد: امروز وظیفه همه ی ما این است تا درس هایی که از دفاع مقدس از رزمندگان اسلام به یادگار مانده است، را بیاموزیم و در صحنه های حساس زندگی به کار گیریم.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :