داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
شهردار زابل:
بارندگی خسارت قابل توجهی به آسفالت خیابان های زابل وارد می کند/ تعداد ۵ دستگاه لجن کش در سطح شهر فعال است
کد مطلب: ۶۸۸۶۸
تاریخ انتشار:شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۸
موسی خمری گفت: دو نقطه بحرانی هنگام بارندگی در زابل شناسایی و آب معابر از طریق لوله به خارج از شهر هدایت می شود.
بارندگی خسارت قابل توجهی به آسفالت خیابان های زابل وارد می کند/ تعداد ۵ دستگاه لجن کش در سطح شهر فعال است
موسی خمری شهردار زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: دو نقطه بحرانی شهرستان زابل در هنگام بارندگی فعلا در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

شهردار زابل افزود : میدان بسیج شهرستان زابل و بلوار کارگر به طول ۱۴۰۰ متر لوله گذاری شده است و آب از این طریق به خارج از شهر هدایت می شود .

وی ادامه داد: ابتدای خیابان جام جم نیز که یکی دیگر از نقاط بحرانی در زابل است لوله گذاری انجام، و در صورت شدت بارندگی پمپ آب در این نقطه نصب خواهد شد.

شهردار زابل با بیان اینکه از روز گذشته تمامی پرسنل شهرداری به صورت کاملا آماده باش قرار دارند بیان کرد: همچنین خیابان هامون نیز به صورت متمرکز با تانکر لجن کش آب معابر تخلیه خواهد شد.

وی تصریح کرد: تعداد پنج دستگاه تانکر لجن کش شهرداری نیز هم اکنون در سطح شهر مشغول به تخلیه آب به خارج از شهر هستند که این تعداد تانکر در ساعات آینده با همکاری سایر ادارات افزایش خواهد یافت.

وی تصریح کرد: خسارات ریزش سقف و دیوار بر اثر بارندگی تا کنون نداشته ایم اما با توجه به افزایش بارندگی ها خسارات قابل توجهی به آسفالت خیابان ها وارد خواهد شد.

خمری گفت: از شهروندان تقاضا می شود تا از تردد غیر ضروری و نزدیک شدن به سیم های برق خودداری کنند .

وی ضمن تاکید به رعایت ایمنی شهروندان در هنگام بارندگی ادامه داد: همچنین خانواده ها مانع رفت و آمد کودکان در معابر آب گرفته شوند.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark