داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
صدور انقلاب اسلامی باعث گسترش مرزهای ایران شده است/استکبار جهانی از تاریخ درس عبرت بگیرد
کد مطلب: ۶۸۲۶۷
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۸
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل گفت:بعد از پیروزی انقلاب اسلامی صدام به پشتوانه تمام قدرت های جهان به ایران حمله کرد که در نهایت با رشادت رزمندگان اسلام به زباله دان تاریخ پیوست‌.
صدور انقلاب اسلامی باعث گسترش مرزهای ایران شده است/استکبار جهانی از تاریخ درس عبرت بگیرد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ جمعی از سران و ریش سفیدان طایفه سنچولی با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل دیدار و گفت گو کردند.


در این دیدار سرهنگ پاسدار موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی (ع) گفت : اراده خدا بر این است که نظام جمهوری اسلامی ایران پایدار و همواره بر اقتدار آن افزوده شود. وی افزود : همانطور که خدا حضرت موسی را برای نابودی فرعون در دامان خود او پروراند امروز نیز فرعون های زمانه پایدار نخواهند ماند.


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل با بیان اینکه انسان در زندگی دنیوی نباید طمعکار و حریص باشد خاطر نشان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی صدام به پشتوانه تمام قدرت های جهان به ایران حمله کرد که در نهایت با رشادت رزمندگان اسلام به زباله دان تاریخ پیوست‌.

وی تکبر کاذب صدام را یکی از دلایل نابودی آن دانست و گفت : آمریکا و استکبار جهانی باید از تاریخ درس عبرت بگیرند.

فرمانده سپاه زابل بیان کرد: مرز ایران امروز در شلمچه و کردستان نیست بلکه با صدور انقلاب اسلامی تا کشورهای آفریقایی پیش رفته است. سنچولی خاطرنشان کرد: امروز ایران با قدرت های اول جهان سر شاخ شده است، قدرت هایی که با توجه به اقتدار ایران در منطقه جرات رویارویی با ما را ندارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل تصریح کرد: مشکلات اقتصادی امروز کشور به دست توانای خود مردم و با اراده و عزم جدی مسئولین مرتفع خواهد شد .

وی با بیان اینکه برجام هیچ ثمری برای کشور نداشته است خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران امروز در اوج قدرت است چرا که دشمن از قدرت نظامی و موشکی آن وحشت دارد.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark