داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار زابل:
سپاه از دل جامعه برخواسته است
کد مطلب: ۶۶۶۸۲
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸
به مناسبت روز پاسدار فرماندار زابل با فرمانده ناحیه مقاومت سپاه این شهرستان دیدار کرد.
سپاه از دل جامعه برخواسته است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ به مناسبت سالروز ولادت با سعادت سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل به همراه جمعی از اعضای شورای اداری با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل دیدار و گفت و گو کرد.

غلامرضا گنجی رئیس شورای تامین شهرستان زابل در این دیدارضمن محکومیت اقدام سخیف رئیس جمهور جاهل آمریکا ،بر نقش سپاه در صیانت از انقلاب اسلامی و حمایت از مستضعفان و مظلومان جهان تاکید کرد و گفت : سپاه از دل جامعه برخواسته است و خناسان عالم نمی توانند خدشه ای به جایگاه رفیع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محبوبیت آن با این گونه اعمال مذبوحانه وارد کنند و این نشانه ترس و استیصال آمریکا از قدرت بازدارندگی سپاه است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: رشادت های پاسداران انقلاب اسلامی در طول ۸ سال جنگ تحمیلی ، دفاع از حرمین معصومین ، سازندگی و عمران آبادانی ایران سربلند از جمله اقدامات سپاه جهت تقویت انقلاب اسلامی و خدمت به مردم است.

گنجی گفت:  همکاری ارزشمند سپاه با دولت در جریان سیل اخیر و امداد رسانی به سیل زدگان نیز یکی دیگر از اقداماتی بود که ماهیت اصلی سپاه که خدمت به مردم است را واضح تر از قبل نشان داد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark