داخلی آرشيو خبر صفحه مشکلات مردم
امتیاز مثبت 
۰
 
۳۵ گروه راهداری جنوب سیستان و بلوچستان در طرح نوروزی مشارکت دارند
کد مطلب: ۶۹۳۶۴
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۵
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۳۵ گروه راهداری در جنوب این استان در طرح نوروزی مشارکت دارند و به مسافران خدمات ارائه می‌کنند.
۳۵ گروه راهداری جنوب سیستان و بلوچستان در طرح نوروزی مشارکت دارند

ابراهیم جاوشیری در نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی سفر‌های نوروزی اظهار داشت: امیدواریم تلاش‌های ویژه وزارت بهداشت و دستگاه‌های ذیربط برای کنترل شیوع ویروس کرونا نتیجه دهد تا هموطنان سفری خوب و خوش داشته باشند.

او  گفت: با توجه به استقرار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در جنوب سیستان و بلوچستان تصادفات منجر به فوت کاهش داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان افزود: به مناسبت نوروز و جهت رفاه حال مسافران ۱۵ تیم ثابت، ۲۰ تیم سیار و ۱۷۰ دستگاه ماشین‌آلات در محور‌های جنوب استان مستقر می‌شوند.

او بیان کرد: همچنین ۳۱۵ نفر نیرو به محور‌های مواصلاتی جنوب سیستان و بلوچستان اعزام خواهند شد.

جاوشیری به تابلو‌ها و علائم ایمنی که در سه ماه نزدیک به نوروز ۹۹ در سطح محور‌های حوزه استحفاظی انجام شده اشاره کرد و ادامه داد: نصب علائم ایمنی ۳۱ هزارو ۷۸۱ عدد به اعتبار سه میلیارد تومان، گاردریل پنج کیلومتر کل حوزه استحفاظی به اعتبار چهار میلیارد تومان، نصب تابلو‌های اطلاعاتی هزار مترمربع به با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومان و خط کشی ۸۷۷کیلومتر با اعتبار چهار میلیارد تومان در کل محور‌های حوزه استحفاظی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایرانشهر بوده است.

او گفت: نصب چشم گربه‌ای ۱۸ هزار عدد با۶۰۰ میلیون تومان اعتبار و علائم افقی ۲۵۰ عدد با اعتبار ۴۰۰میلیون تومان از دیگر اقدامات در کل محور‌های حوزه استحفاظی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایرانشهر بوده است.

انتهای پیام/ .ع

Share/Save/Bookmark