داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
مشکلات رانندگان زابلی برای دریافت کارت سوخت جایگاه ها/سهمیه هر جایگاه 300 خودرو
کد مطلب: ۶۴۵۹۵
تاریخ انتشار:شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲
با توجه به کاهش سهمیه سوخت در استان سیستان و بلوچستان، رانندگان با کمبود سوخت مواجه هستند.
مشکلات رانندگان زابلی برای دریافت کارت سوخت جایگاه ها/سهمیه هر جایگاه 300 خودرو
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ با کاهش سهمیه سوخت خودروها در استان سیستان و بلوچستان بسیاری از شهروندان خواستار دریافت سوخت با کارت های تعیین شده در جایگاه های سوخت هستند.
این امر باعث شده است تا ، پمپ های بنزین با توجه به نیاز مردم ، سهمیه سوخت خود را در بین آنها تقسیم کنند.
در این بین بسیاری از شهروندان نیز از سهمیه کارت خودرو خود استفاده نمی کنند و طلب دریافت کارت های جایگاه را دارند این امر باعث شده است تا تقاضا برای دریافت بنزین با سهمیه سوخت جایکاه بالا برود و در نتیجه بنزین به همه ی مردم در یک روز کاری نرسد.
محمد نهبندانی مسئول شرکت نفت زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: هر جایگاه سوخت در زابل می تواند به مقدار 30 لیتر به هر خودرو از کارت سوخت جایگاه تحویل دهد.
وی افزود: با کاهش سهمیه سوخت خودرو در استان، تقاضا برای دریافت کارت سوخت جایگاه بالا رفته است، لذا از هر کارت جایگاه تنها می توان به 300 خودرو سهمیه 30 لیتری تحویل داد.
مسئول شرکت نفت زابل ادامه داد: کارت سوخت جایگاه ها در حقیقت برای استفاده در مواقع ضروری و یا حداقل برای استفاده مسافرین است، لذا تا حد امکان از مردم درخواست می شود تا از کارت های سوخت خود استفاده کنند تا این سهمیه به کسانی که نیاز دارند برسد.
نهبندانی خاطرنشان کرد: هر جایگاه دارای دو کارت سوخت است که در روز می تواند تا سقف 10 هزار لیتر سوخت به خودرو ها تحویل دهد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark