داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
آروین را با رایزنی بر می گردانیم/ چک 20 میلیونی آنها در فدراسیون است
کد مطلب: ۴۳۲۶۵
تاریخ انتشار:شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۰
سرپرست فدراسیون کاراته کشور گفت : با خانواده آروین صحبت کرده ایم و امیدوارم که وی بازگردد .
آروین را با رایزنی بر می گردانیم/ چک 20 میلیونی آنها در فدراسیون است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا" سید حسن طباطبایی سرپرست فدراسیون کاراته کشور   در خصوص ناپدید شدن آروین باقری گفت : با خانواده آروین باقری تماس گرفته ام و همچنین با مدیر کل استان گیلان هم صحبت های لازم را انجام داده ایم و امن خیلی امیدوار هستم که وی به جمع تیم اعزامی در پاریس بازگردد . 

طباطبایی ادامه داد : به هر حال پدر آروین از خانواده کاراته است و خواهر وی ( آویشن باقری ) نیز عضو تیم های ملی کاراته کشورمان است و از خانواده کاراته خیلی بیشتر از این انتظار می رود و ما تلاش خود را انجام داده ایم و خیلی امیدوار هستم که آروین بازگردد .

سرپرست فدراسیون در پاسخ به این سوال که آیا ضمانتی در فدراسیون برای سفر وی وجود دارد بیان داشت : پدر وی چکی به مبلغ بیست میلیون تومان در فدراسیون به عنوان ضمانت ارایه کرده است .

طباطبایی افزود : سیستم رقابت های کاراته وان به صورتی است که کسانی که عضو تیم های ملی هستند همچنبن کارت WKF را دارند می توانند به صورت مستقیم دعوت نامه داشته باشند و فدراسیون کاراته نیز بر اساس نظر و تشخیص کمیته فنی کارهای مربوط به 9 نفر را انجام داد و بقیه به صورت شخصی تمام اقدامات را انجام دادند از ثبت نام گرفته تا دریافت دعوت نامه و ویزا . 

وی ادامه داد : حتی فدراسیون برای اینکه مشکلی پیش نیاید ، به سفارت فرانسه نامه ای دادیم مبنی بر اینکه پاسپورت کسانی که به صورت شخصی اقدام کرده بودند را در اختیار ما بگذارند که متآسفانه این اتفاق نیفتاد و سفارت فرانسه در این زمینه همکاری نکرد .

طباطبایی خاطرنشان کرد : آروین باقری نیز جزو کسانی بود که با هزینه شخصی راهی این سفر شد و تمام کارهای لازم را اعم از دریافت دعوت نامه و ویزا خودش انجام داد .ما اقدام ویژه ای نمی توانستیم انجام دهیم چرا که به صورت شخصی این اقدامات انجام شده بود.


انتهای پیام
Share/Save/Bookmark