داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی:
مقاومت مردم فلسطین سرانجام به پیروزی ختم می شود/ایران پرچمدار حمایت از مظلومین جهان است
کد مطلب: ۷۰۰۲۴
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۷
حبیب الله دهمرده گفت: سیری که جمهوری اسلامی ایران انتخاب کرده است مسیری الهی و انسانی است که همه وظیفه دارند در این زمینه حمایت کنند.
مقاومت مردم فلسطین سرانجام به پیروزی ختم می شود/ایران پرچمدار حمایت از مظلومین جهان است
حبیب الله دهمرده نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اوشیدا گفت: حضرت امام (ره) روز قدس را برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین نامگذاری کردند.

وی افزود: ایران با رشادت در برابر ظلم ایستادگی می کند و دست یاری به مظلومان جهان دراز می کند لذا امروز کشورمان پرچمدار مبارزه در برابر استکبار جهانی لقب گرفته است.

وی بیان داشت: تمام آزادی خواهان جهان به تبعیت از ایران اسلامی در روز قدس به دفاع جدی از مردم مظلوم فلسطین می پردازند.

نماینده مردم سیستان تصریح کرد: پیامبر اسلام می فرمایند اگر مظلومی تقاضای کمک کند و مسلمانی به او یاری نرساند دیگر او مسلمان نخواهد بود لذا از دیدگاه اعتقادی نیز باید به داد مظلومان فلسطین برسیم.

وی گفت: مردم ایران نیز حقیقتا پرچمدار کمک به مظلومین جهان در طول انقلاب اسلامی بوده اند.

دهمرده بیان کرد: در دوران طاغوت و جنگ اسرائیل و اعراب ، هواپیما های رژیم صهیونسیتی در ایران سوخت گیری می‌کردند و عملا از این کشور به عنوان پایگاه نظامی استفاده می کردند که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران این ماجرا برعکس شد و ایران به پایگاه محکم و قوی فلسطین تبدیل شده است.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: حمایت همه جانبه کشورمان از مظلومان جهان جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی در دفاع از ارزش ها ، شعار ها ، اعتقادات و باور ها نشان را می دهد که همه دولت ها آن را تایید می کنند.

وی افزود: همه باید دست در دست هم دهند تا غده سرطانی به نام‌ اسرائیل را از بین ببرند و تنها شیوه موفق شدن در این راه مقاومت مردم فلسطین است.

دهمرده با بیان اینکه ایران قلب تپنده همه آزادی خواهان جهان است اظهار کرد: جریان مقاومت در کشورهای سوریه،عراق،لبنان و‌ حتی فلسطین اگر حمایت نشود آثار آن گریبان کشور خودمان را خواهد گرفت.

وی ادامه داد: اگر خط مقدم در کشورهای یاد شده بشکند باید با گروه‌های تکفیری در ایران بجنگیم، لذا مسیری که جمهوری اسلامی ایران انتخاب کرده است مسیری الهی و انسانی است که همه وظیفه دارند در این زمینه حمایت کنند.

وی بیان داشت: امروز همه مسلمانان وظیفه دارند نه بر حس انسان دوستانه بلکه برای امنیت خودشان در مسیر مقاومت حرکت کنند.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark