داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
کارشناس مسائل سیاسی:
به برکت انقلاب،امکانات امروز با دوران پهلوی قابل مقایسه نیست/مردم دیگر شاه نمی خواستند
کد مطلب: ۶۸۹۰۰
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۷
امیر فرزادی گفت: فرار شاه به بهانه درمان به غرب اوج حقارت یک پادشاه محسوب می شود.
به برکت انقلاب،امکانات امروز با دوران پهلوی قابل مقایسه نیست/مردم دیگر شاه نمی خواستند
امیر فرزادی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: فرار کردن شاه از ایران یک تراژدی بزرگ بود که به دست انقلابیون ایران رقم خورد این اتفاق تاریخی به گونه ای رقم خود که زمینه انقلاب اسلامی ایران فراهم شد.
کارشناس مسائل سیاسی افزود: در تاریخ ایران شاه یک بار دیگر نیز به غرب پناه برده بود تا اعتراضات به وسیله عوامل جنایت کارش سرکوب شود اما با توجه به رهبری امام و آگاهی مردم در سال ۵۷ تاریخ تکرار نشد.
وی ادامه داد: در سال ۵۷ مردم از ظلم و ستم حکومت و رژیم شاهنشاهی درمانده شده بودند و بدون هیچ تردیدی حکومت اسلامی می خواستند تا بتوانند طعم واقعی آزادی را بچشند و از دیکتاتوری خلاص شوند.
فرزادی بیان داشت: فرار شاه به بهانه درمان به غرب اوج حقارت یک پادشاه محسوب می شود چرا که در کشور خود نتوانسته بود امکانات درمانی و بهداشتی مناسبی احداث کند تا برای درمان حاضر به ترک کشور نشوند.
فرزادی ادامه داد: گرچه که درمان بهانه ای برای فرار شاه محسوب میشود اما باید دانست که در امکانات رفاهی اکنون و زمان رژیم پهلوی را نمی توان مقایسه کرد ، امروزه به برکت انقلاب اسلامی ایران ، جزو پیشرفته ترین کشورها در بحث درمان و قدرت های نظامی هستیم.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark