داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
ماجرای بلندگوی قرمز شهید میرحسینی که باعث شجاعت رزمندگان می شد
کد مطلب: ۶۸۸۵۸
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۳
یک رزمنده دفاع مقدس از خاطرات جالب خود با شهید میرحسینی می گوید.
ماجرای بلندگوی قرمز شهید میرحسینی که باعث شجاعت رزمندگان  می شد
عیسی نکویی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: شهید حاج قاسم میر حسینی یکی از فرماندهان خوش فکر ، با انگیزه و دلاور در دفاع مقدس بود که حضور این شهید در جبهه جنگ انگیزه مضاعفی به رزمندگان اسلام می داد.
رزمنده دفاع مقدس افزود: در شب عملیات والفجر ۱ که عراقی ها با تجهیزات پیشرفته خود رزمندگان اسلام را در میدان مین زمین گیر کرده بودند ناگهان صدایی آشنا باعث قوت قلب برای همرزمان شد.
وی ادامه داد: صدای فرمانده دلاور جبهه جنگ را همه می شناختند و با شنیدن آن آرامش به قلب ها بازمیگشت.
نکویی تصریح کرد: حاج قاسم میر حسینی با بلندگوی قرمزی که در دست داشت به رزمندگان اسلام گفت که ماندن در میدان مین خطرناک تر از حرکت به سمت جلو است ، پس از این سخنان رزمندگان اسلام که شجاعت فرمانده را می دیدند به سمت جلو به حرکت درآمدند.
وی خاطرنشان کرد: خاطره ای دیگر که می توانم از شهید میرقاسم بازگو کنم آن است که در یک روز عراقی ها به یکی از سنگر های رزمندگان اسلام یورش بردند که مجددا شهید بر روی خاکریز حاضر شد و با همان بلندگوی قرمز بذر شجاعت در دلهای رزمندگان اسلام کاشت.
رزمنده دفاع مقدس بیان داشت: پس از حضور حاج قاسم میر حسینی در خاکریز شکسته شدن خط توسط عراقی ها جلوگیری شد و یک پیروزی دیگر به واسطه حضور این شهید نصیب رزمندگان اسلام گشت.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark