داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
پاچه های بالا زده سبز پوشان تکراری ترین تصویر این روزهای ایران؛
سپاه زابل برای رفع آبگرفتگی معابر وارد میدان شد
کد مطلب: ۶۶۷۳۳
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۱
سبز پوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که همواره در تمام میادین به یاری هموطنان شتافته اند از صبح امروز اقدام به انتقال آب از میدان بسیج زابل کردند.
سپاه زابل برای رفع آبگرفتگی معابر وارد میدان شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ پس از بارش دو روزه باران در شمال استان سیستان و بلوچستان بسیاری از معابر مرکز سیستان دچار آبگرفتگی شدید شد تا جایی که تردد برای خودرو ها و همچنین ساکنین شهرستان زابل با مشکل رو به رو شد.
به گفته فرماندار شهرستان زابل بیشتر آبگرفتگی ها در مرکز و حاشیه شهر زابل مشاهده شده است، که قبل از شروع بارندگی نیروهای ستاد بحران زابل به صورت آمده باش درآمده بودند.
با این وجود با توجه به مشاهدات عینی میدان بسیج زابل و همچنین بلوار کارگر در زابل به دلیل آبگرفتگی شدید تردد را تا حد امکان برای شهروندان غیر ممکن ساخته است .
پس از گذشت دو روز از بارندگی در زابل میدان بسیج همچنان غرق در آب است و اقدامات دستگاه های اجرایی جهت رفع این معظل کارساز نبوده است.
میزان آب در میدان بسیج زابل به قدری بالا بود که روز گذشته مردم جهت تردد از این مسیر از قایق استفاده کردند.

با این حال سبز پوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که همواره در تمام میادین به یاری هموطنان شتافته اند از صبح امروز با استقرار در این میدان ، اقدام به انتقال آب از میدان بسیج زابل کردند.
پاچه های بالا زده سبز پوشان تکراری ترین تصویری است که این روزها در گوشه کنار ایران دیده می شود، پاسداران و بسیجیانی که برای کمک به هموطنان خود از جان خود مایه می گذارند.
بدین ترتیب با اعزام خودرو های مکنده و همچنین لوله گذاری جهت انتقال آب از میدان بسیج به خارج از شهر به نظر می رسد که معظلی که مسئولین در رفع آن ۴۸ ساعت است با مشکل رو به رو شده بودند طی چند ساعت مرتفع شود.
گفتنی است که نیروهای انقلابی سپاه پاسدارن از اواخر سال قبل با حضور در مناطق سیل زده ماه هاست که به یاری هموطنان سیل زده شتافته اند.انتهای پیام/


Share/Save/Bookmark