داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
تیم ملی فوتبال به ورزشگاه آزادی می‌رود
کد مطلب: ۶۴۶۶۳
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۳
تیم ملی فوتبال کشورمان برای برگزاری تمرین آماده سازی پیش از دیدار با بولیوی، روز جمعه به ورزشگاه آزادی می‌رود.
تیم ملی فوتبال به ورزشگاه آزادی می‌رود
دور جدید تمرینات تیم ملی فوتبال ایران با هدایت کارلوس کی روش درحالی از 13 مهر در پژوهشگاه صنعت نفت آغاز شد که شاگردان مرد پرتغالی باید برای تقابل دوستانه با بولیوی در روز 24 مهرماه آماده شوند. دیروز ( سه شنبه ) تمامی ملی پوشان به جز مرتضی پورعلی گنجی به این زمین رفتند و تیم ملی تکمیل شد اما مدافع ایرانی یوپن بلژیک کماکان در ساختمان PEC تمرین می کند و بعید به نظر می رسد به دیدار تیم ایران مقابل بولیوی برسد.

علی کریمی، هافبک باشگاه استقلال تهران هم مصدومیت جزئی داشت اما امروز ( چهارشنبه ) با دیگر بازیکنان در تمرینات گروهی شرکت کرد و مشکلی برای بازی دوستانه ندارد.

شاگردان مرد پرتغالی که تمرینات شان را از جمعه هفته پیش در پژوهشگاه صنعت نفت آغاز کردند، فردا ( پنج شنبه ) هم در این زمین که مورد تایید کادرفنی و کی روش است، تمرین می کنند و سپس روز جمعه به ورزشگاه آزادی می روند تا برای بازی با بولیوی آماده شوند.نوبت تمرین یوزها در روز جمعه صبح است و به احتمال زیاد از ساعت 10 آغاز خواهد شد.

سپس یوزهای کشورمان بار دیگر به پژوهشگاه صنعت نفت بازگشته و آخرین تمرینات شان را برای تقابل با مردان آمریکای جنوبی ( کشور بولیوی ) ادامه خواهند داد.

تیم ملی روز سه شنبه ( 24 مهر ) در ورزشگاه آزادی به مصاف بولیوی خواهد رفت که این دیدار راس ساعت 19:30 آغاز خواهد شد و تماشای آن برای فوتبالدوستان رایگان است. همچنین جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات از دی ماه ۱۳۹۷ در دبی آغاز می‌شود که تیم ملی فوتبال ایران با هدایت کارلوس کی روش در گروه D با تیم‌های عراق، یمن و ویتنام همگروه است.
Share/Save/Bookmark