داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار شهرستان هامون:
تجهیزات پزشکی درمانگاه شهر محمد آباد با واحد تقسیمات کشوری مطابقت ندارد
کد مطلب: ۶۷۲۹۲
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۶
فرماندار شهرستان هامون از رفع معضلات درمانگاه شهرستان هامون با کمک دستگاه های اجرایی خبر داد.
تجهیزات پزشکی درمانگاه شهر محمد آباد با واحد تقسیمات کشوری مطابقت ندارد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ امروزه به لطف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مرزی ترین نقطه کشور نیز خدمات بهداشتی و درمانی به مردم ارائه می شود.
منطقه سیستان که نسبت به سایر شهرهای ایران دارای محرومیت بیشتری است ، خدمات بهداشتی و درمانی در مراکز بهداشت و درمانگاه ها به خوبی ارائه می شود و روزانه جان بسیاری از افراد به وسیله حضور پزشکان در این مکان ها نجات داده می شود.
با این حال همواره مشکلاتی نیز بر سر راه برخی از مراکز درمانی وجود دارد که می تواند در نتیجه نارضایتی برخی از شهروندان و اهالی را به دنبال داشته باشد.
یکی از اهالی شهر محمد آباد شهرستان هامون در همین رابطه به خبرنگار اوشیدا گفت : برای درمان پدرم که سن و سال بالایی نیز دارد ، به درمانگاه شهر محمد آباد مراجعه کردم.
وی افزود: این درمانگاه نه تنها خدمات درمانی مناسبی ارائه نمی دهد بلکه به حالت نیمه تعطیل نیز درآمده است.
جمشید رخشانی نسب فرماندار شهرستان هامون در این همین رابطه نیز به خبرنگار اوشیدا گفت: بیش از ۶ سال است که محمد آباد به شهر تبدیل شده است اما تجهیزات پزشکی آن با واحد تقسیمات کشوری مطابقت ندارد.
وی افزود: تلاش ها جهت رفع این معضل از سوی فرمانداری آغاز شده است که با کمک مردم و پیگیری دستگاه های اجرایی استان بتوانیم در خصوص رفع این مشکلات گام مثبتی برداریم.
رخشانی نسب خاطرنشان کرد: همچنین پزشک و کادر درمانگاهی هم اکنون در محل حضور دارند و پاسخگو تمامی مردم این شهرستان خواهند بود.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark