داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
مشکلات ورزشی بر سر راه تنها سالن ورزشی شهر لوتک
کد مطلب: ۶۵۹۶۱
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲
سالن ورزشی شهید علی رضا غلامی لوتک فاقد وسایل گرمایشی و سرمایشی است.
مشکلات ورزشی بر سر راه تنها سالن ورزشی شهر لوتک
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ مشکلات ورزشی در منطقه سیستان جزئی از معضلات مهم جوانان به شمار می روند که در سال های اخیر با توجه به اعلام برخی از مسئولین نبود اعتبار پایه گذار این مشکلات در سالن های ورزشی بوده است.
یقیناً گسترش ورزش در جامعه باعث کاهش بسیاری از معضلات اجتماعی از جمله اعتیاد می شود، این در حالیست که سیستان با توجه به هم مرز بودن با کشور افغانستان و ورود مواد مخدری همچون تریاک در معرض خطر قرار دارد.
یکی از ورزشکاران لوتک شهرستان هامون به خبرنگار اوشیدا گفت: سالن شهید علی رضا غلامی لوتک فاقد وسایل گرمایشی و سرمایشی است.
وی افزود: در این سالن ورزشی سرویس های بهداشتی وضعیت نا مناسبی دارند و تیم هایی که از دیگر شهرهای سیستان در لوتک مهمان هستند، به طور کل با نارضایتی کامل آن را ترک می کنند.
این ورزشکار سیستانی با بیان اینکه این سالن ورزشی چهار سال است افتتاح گردیده خاطرنشان کرد: بیش از ده بار به اداره ورزش و جوانان شهرستان هامون جهت پیگیری این مشکلات مراجعه کرده ایم که تا کنون هیچ گونه اقدام موثری مشاهده نشده است.


سالن به زودی تجهیز می شود


فرزاد پیری رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان هامون در گفت و گو با اوشیدا گفت: سالن در مناقصه ودر دست بخش خصوصی بوده است وتمام مشکلات سالن و خرابی های سالن بر عهده آنها می باشد.
وی افزود: فعالیت های گسترده ای در یک ماه اخیر در خصوص ورزش شهرستان هامون انجام شده است که یکی از مهمترین آنها را می توان پیگیری درخواست های مردمی از اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد.
پیری تصریح کرد: بدین ترتیب مسئولینی که در گذشته سالن را در دست داشتند موظف خواهند بود تا تمامی خرابی های این سالن ورزشی را بازسازی و تعمیر کنند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان هامون خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه سالن در دست مناقصه نیز بوده است، درخواست برای تحویل وسایل سرمایشی، گرمایشی و آب سرد کن انجام داده ایم و به زودی این مهم برطرف خواهد شد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark