داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار زابل:
انهدام پهباد آمریکایی پاسخی به یاوه گویی ترامپ بود
کد مطلب: ۶۷۲۳۹
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۷
جلسه شورای اداری شهرستان زابل در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
انهدام پهباد آمریکایی پاسخی به یاوه گویی ترامپ بود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ جلسه شورای اداری شهرستان زابل امروز با حضور فرماندار، و مدیران دستگاه های اجرایی در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
غلامرضا گنجی فرماندار ویژه شهرستان زابل در این جلسه گفت: منهدم کردن پهباد آمریکایی در آب های خلیج فارس تنها بخش کوچکی از قدرت نظامی ایران را به دشمن نشان داده است.
وی افزود: این اقدام پاسخ کوبنده ای به یاوه گویی های تمام کسانی بود که شرایط اقتصادی بدی را برای مردم ایران به وجود آورده اند.
گنجی ضمن اشاره به هفته قوه قضاییه گفت: شهید طباطبایی از شخصیت های برجسته کشور و یکی از ستون های محکم انقلاب در کنار امام (ره) بوده اند.
وی در ادامه به هفته مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و افزود: افغانستان یکی از بزرگترین کشور های تولید کننده مواد مخدر در جهان محسوب می شود که با توجه به هم جواری با استان سیستان و بلوچستان بستری برای فعالیت سوداگران مرگ به وجود آورده است.
فرماندار ویژه شهرستان زابل ادامه داد: از ابتدای انقلاب اسلامی ایران تا کنون هزاران شهید و جانباز در جریان مبارزه با مواد مخدر تقدیم انقلاب کرده ایم.
وی بیان داشت: ایران سپری در برابر عدم ورود مواد مخدر به سایر کشور های جهان تبدیل شده است لذا باید دیگر کشورهای جهان نیز سهم خود را از مبارزه با مواد مخدر ادا کنند.
معاون استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: با توجه به احداث سرعت کاه در بزرگراه شهید نوری و مخالفت برخی از شهروندان ، پس از احداث میدان رستم از تعداد آنها کاسته خواهد شد.
Share/Save/Bookmark