داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
دولت، 35 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به زابل پرداخت کرد
کد مطلب: ۶۷۳۰۲
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۱
فرماندار شهرستان زابل گفت: درسه ماهه نخست سال دولت دوازدهم حدود 35 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی پرداخت کرده است.
دولت، 35 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به زابل پرداخت کرد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ از مهمترین راه های رفع شرایط اقتصادی این روزهای کشور توجه به تولید داخل است ، اجناس ایرانی با کیفیت می تواند ضمن پر کردن بازارها قیمت پایین تر و به صرفه تری نسبت به جنس مشابه خارجی خود داشته باشد.
در زابل نیز معدود کارگاه های تولیدی جهت تامین نیاز شهروندان خود در فعالیت هستند تا در سال رونق تولید بتوانند بخشی از اقتصاد منطقه را بهبود بخشند.
در همین راستا غلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: در سال رونق تولید از همه ظرفیت های برای حمایت از کارآفرینان استفاده می شود.
وی افزود: در این بین تمامی دستگاه های اجرایی موظف به رفع موانع پیش روی سرمایه گذاران هستند.
فرماندار زابل خاطرنشان کرد: دولت دوازدهم ۳۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در سه ماهه نخست سال  در شهرستان زابل پرداخت نموده است.
گنجی گفت: شرکت تولیدی پوشاک زاریس با بهره برداری از این تسهیلات مبلغ دو میلیارد ریال وام اشتغالزایی با نرخ سود ۴ درصد دریافت و زمینه اشتغال ۲۰ نفر را به صورت مستقیم فراهم آورده است.
وی خاطرنشان کرد: همچنین شرکت غذایی سنبل دانه سیستان نیز از دیگر مراکز تولیدی در زابل محسوب می شود که توانسته است در سال رونق تولید سرانه تولید خود را افزایش دهد.


انتهای پیام/


Share/Save/Bookmark