داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
اتوبوس های دسته چندم بلای جان دانشجویان دانشگاه زابل+ عکس
کد مطلب: ۶۶۹۳۴
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۵
اتوبوس های به کار گرفته شده جهت جا به جایی دانشجویان دانشگاه زابل استاندارد نیستند.
اتوبوس های دسته چندم بلای جان دانشجویان دانشگاه زابل+ عکس
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ یکی از مشکلات مهم دانشگاه زابل را می توان به نبود سرویس ایاب و ذهاب اشاره کرد، دو سایت دانشگاه قدیم و جدید که با فاصله زیاد از هم احداث شده اند مشکلاتی را برای دانشجویان این دانشگاه به وجود آورده است.
زابل را تنها شهری می توان نام برد که خط واحد در آن وجود دارد اما فاقد هر گونه اتوبوس است ، به گفته برخی از مسئولین اتوبوس های خط واحد جهت جا به جایی دانشجویان استفاده می شود.
اما اتوبوس های دسته چندم فعال در زابل روزانه برای دانشجویان مشکلاتی را به وجود می آورد که یکی از مهمترین آنها خرابی، تاخیر و همچنین عدم معاینه فنی این اتوبوس ها است.
در روزهای اخیر برخی از دانشجویان با ارسال تصاویری به این رسانه خواستار پیگیری مشکلات در اتوبوس های دانشگاه شدند.
یکی از این دانشجویان به خبرنگار اوشیدا گفت: چندین اتوبوس فرسوده برای جا به جایی دانشجویان استفاده می شود که همواره با تاخیر و خرابی رو به رو هستند.
وی افزود: روز گذشته یکی از این اتوبوس ها به طور کامل از کار افتاد و دانشجویان مجبور شدند پس از دو ساعت معطلی با اتوبوس دیگری خود را به دانشگاه و کلاس درس برسانند.
همچنین در هفته ای که گذشت یکی از این اتوبوس ها گرچه حامل دانشجویان نبود اما پس از نقص فنی به یکی از بلوار های سطح شهر برخورد کرد و از حرکت ایستاد.
با این حال به نظر می رسد که اتوبوس هایی که جهت جا به جایی دانشجویان دانشگاه زابل به کار گرفته شده اند  از هیچگونه استاندار های کافی برخوردار نیستند و هر روز نگرانی ها بابت به خطر افتادن جان دانشجویان بیشتر می شود.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark