داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
مدرس مسجد مکی زاهدان عنوان کرد؛
حادثه تروریستی اهواز نشان دهنده ذلت دشمنان ماست/سربازان ایران امروز با افتخار مدافع ملت بودند/بزرگترین افتخار ما بودن در میان این مردم جان ب
کد مطلب: ۶۴۴۹۵
تاریخ انتشار:شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۳
مدرس مسجد مکی زاهدان گفت: در حادثه تروریستی اهواز چیزی که بیش از همه به چشم می آمد ایثار و گذشت سربازانی بود که جانشان را سپر بلای مردم کرده و با وجود زخم های عمیق و خطر موجود به یاری کودکان و مردم شتافتند.
حادثه تروریستی اهواز نشان دهنده ذلت دشمنان ماست/سربازان ایران امروز با افتخار مدافع ملت بودند/بزرگترین افتخار ما بودن در میان این مردم جان ب
مولوی حسن زهی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، با محکوم کردن حادثه تروریستی اهواز و عرض تسلیت خدمت ملت شریف ایران و مقام معظم رهبری، اظهار داشت: بار دیگر کوردلال از خدا بی خبر و نوکران استکبار جهانی خون زنان، مردان و کودکان بی گناه ملت ایران را بر زمین ریختند تا اوج دشمنیشان با این انقلاب و هراسشان از این ملت همیشه سربلند را نشان دهند.

وی افزود: افرادی که اینگونه با سنگ دلی به روی مردم عادی و سربازان بی دفاع آتش گشوده و آنان را به گلوله میبندند نه تنها نمی توانند ادعای دفاع از حقوق این ملت را داشته باشند بلکه حتی نمی توانند مدعی دینداری باشند.

این مدرس مسجد مکی زاهدان با تاکید بر اینکه این حمله تروریستی بازهم چیزی جر رو سیاهی برای استکبار نداشت، بیان کرد: تروریست ها با این حمله تنها خود را رو سیاه کردند و نشان دادند که تا چه اندازه خونخوار و سنگ دل هستند و در نقطه مقابل همه دنیا دیدند که چه گونه نیروهای نظامی با با وجود خطر و زخمهایی که بر تن داشتند برای نجات جان کودکان و مردم عادی تلاش می‌کردند.

وی ادامه داد: امروز بار دیگر رشادت و مردانگی سربازان ایران زمین بر جهان نقش بست و نمایشی زیبا از مردانگی و ایثار آنان دل ملت ایران را گرم کرد که فرزندان آنان تا پای جان مدافعان این انقلاب و ملت هستند.

حسن زهی همچنین با عرض تسلیت به جامعه خبری کشور و خبرنگاران ایران، اذعان داشت: هیچ منطقی نمیتواند دلیلی برای این اقدامات ننگین استکباری بیاورد، اصلا مگر می شود انسان باشیم و چنین جنایاتی انجام دهیم، این اعمال تنها از فرزندان شیطان بزرگ و استکبار جهانی ساخته است که چشم دیدن اقتدار این کشور را ندارند.

وی در پایان تصریح کرد: امروز با دیدن تصاویر منتشره از این حمله تروریستی هم حس غم داشتم هم حس غرور برای بودن در چنین کشوری و میان چنین ملتی که جانشان را سپر بلای یکدیگر کرده و در اوج خطر برای یاری هم تلاش می‌کنند این افتخار ماست و تا ابد نیز به آن می‌بالیم.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :