داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه اهل سنت سرباز عنوان کرد؛
نوکران استکبار همواره رو سیاه هستند/جوانان غیرتمند ایران امروز افتخارآفرین بودند
کد مطلب: ۶۴۴۹۶
تاریخ انتشار:شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹
امام جمعه شهرستان سرباز گفت: در حادثه تروریستی اهواز این جوانان ایران زمین بودند که به گذشتن از جان خود افتخار آفرینی کرده و علاوه بر نابودی دشمنان از مردم دفاع کردند.
نوکران استکبار همواره رو سیاه هستند/جوانان غیرتمند ایران امروز افتخارآفرین بودند
مولوی عنایت الله رسولی زاده در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، با محکوم کردن حادثه تروریستی اهواز، اظهار کرد: حمله به رژه نظامی و مردم بیگناه نشان دهنده ترس دشمنان از قدرت نظامی ماست.

وی افزود: این نوکران خودفروخته استکبار جهانی می خواستند با این اقدام تروریستی روحیه ملت ایران را تضعیف کنند اما رشادت جوانان و نیروهای نظامی ما نقشه آنان را خنثی کرده و موجب شد تا همه دنیا به قدرت نظامی ما و از خودگذشتگی ملت ایران پی ببرند.

امام جمعه اهل سنت سرباز با تاکید بر اینکه ایثار و از خودگذشتگی رمز پیروزی بر دشمنان است، بیان کرد: سا ها از زمان جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس می‌گذرد اما روحیه ایثار و از خودگذشتگی ملت ایران روز به روز رشد کرده و موجب شکوفایی این کشور شده است تاجایی که امروز در زیر باران گلوله های دشمنان جوانان این مرز و بوم سینه سپر کرده و برای دفاع از مردم پیش قدم می شوند تا نشان دهند این ملت از پای نخواهد نشست.

وی ادامه داد: امروز تقابل دو گروه را دیدیم عده ای برای رسیدن به اهداف شیطانی خود به زنان و کودکان و سربازان بی دفاع هم رحم نکرده و آنان را به گلوله بستند و عده ای نیز با سپر قرار دادن تن خود برای دفاع از این ملت حاضر شدند و این تقابل شر و نیکی خود به تنهایی رسوا کننده دشمنان ماست.

وی در پایان با عرض تسلیت به خانواده شهدا، ملت ایران و مقام معظم رهبری، تصریح کرد: ملت ایران بارها از چنین امتحاناتی پیروز خارج شده و افتخار افرینی کرده اند و امروز نیز به زیبایی موجب شدند تا دشمنان بدانند تا ابد نمی توانند این مردم را از راه حقیقت و درست منحرف کنند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :