داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه هیرمند:
فروش سوخت به مردم واگذار شود/برخی از رسانه ها از کاه کوه می سازند
کد مطلب: ۶۷۸۶۱
تاریخ انتشار:جمعه ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۸
نماز جمعه این هفته شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه در مصلی الغدیر برگزار شد.
فروش سوخت به مردم واگذار شود/برخی از رسانه ها از کاه کوه می سازند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام ابراهیم گزمه در خطبه های نماز جمعه شهرستان هیرمند گفت: کشورهای اروپایی به دنبال فرصتی هستند تا کشور را وارد بازی سیاسی دیگری بکنند.
وی افزود: دولت مردان بدانند که آزموده را آزمودن خطا است وقتی دشمن عهدی بر تعهدات خود ندارد نباید به دنبال آنها مجدد رفت.
خطیب جمعه هیرمند خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها اعلام کرده اند که راه برون رفت از مشکلات تکیه بر توان داخلی و استفاده از نیروی جوانی است.
وی گفت: اروپایی ها جرات نمی کنند بدون آمریکا حتی آب بخورند ، دولت مردان باید به توان داخلی توجه کنند چرا که ظرفیت های فراوانی خداوند در این کشور قرار داده است و راه برون رفت از مشکلات امروزی اقتصاد داخلی است.
وی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات تولید کنندگان مرغ در سیستان کوچک بودن بازار در این منطقه است اما ظرفیت مرز را داریم که می تواند انقلابی در تولید مرغ به وجود بیاورد باید تدبیری شود تا از مرکز استان این مهم پیگیری شود .
امام جمعه شهرستان هیرمند بیان داشت: فروش سوخت از طریق مرزنشینان راه دیگری برای کسب درآمد برای کشور و مردم است، خواهشمندیم تا با توجه به تصویب شورای امنیت ملی ، بازارچه های مرزی را راه اندازی کنند تا سود فروش سوخت بر سر سفره مردم بیاید.
وی ادامه داد: مخالفت هایی بر سر فروش سوخت انجام می شود که باید دید که چه کسی در این راه مانع از فروش سوخت توسط مردم شده است.
حجت الاسلام گزمه خاطرنشان کرد: وقتی یک ارگان تحریم است ، می توان از طریق مردم سوخت را به فروش برسانیم چرا که کمک بزرگی برای احیای اقتصاد از دست رفته مردم نیز خواهد کرد دولتی ها دید را باز کنند ، مشکلات اقتصادی مردم را ببینید، اگر به مردم تکیه کنند می توانند موفق شوند.
وی همچنین گفت: برخی از رسانه ها در سیستان به جای اینکه به رفع مشکل و رفع اختلاف کنند دامن به اختلافات می زنند به جای اینکه جانب مردم را بگیرند و بی طرف باشند جانب افراد خاص را می گیرند .
وی تصریح کرد: این افراد به جای اینکه حقایق را بنویسند طرفداری از افراد و گروه خاصی را انجام می دهند ، آنها از پشت پرده خبر ندارند و باید بی طرفانه طرف مردم با ایستند.
امام جمعه هیرمند بیان داشت: این رسانه ها حقایق را وارونه می نویسند از بسیاری از مسائل خبر ندارند ؛ این به صلاح سیستان نیست ، این افراد تجربه رسانه ای ندارند ، کانال و گروهی راه اندازی کرده و تا حرف و مطلبی می شود فوراً وارد فضای مجازی می کنند تا با ذهن مردم بازی کنند.
وی تصریح کرد: این راه غلطی است که رسانه ها در پیش گرفته اند چرا که از کاه کوه می سازند ، کسانی که مدعی رسانه هستند حزبی و گروهی و شخصی عمل نکنند و منافع نظام و انقلاب را در نظر بگیرند.

انتهای پیام/Share/Save/Bookmark