داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
قانون در انتطار دیوار نویسان شهری
کد مطلب: ۶۷۸۷۲
تاریخ انتشار:شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۵
دیوار نویسی در زابل باعث مخدوش شدن چهره شهری شده است.
قانون در انتطار دیوار نویسان شهری
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ شهرداری ها معمولا برای کسب درآمد و همچنین فضای زیبای شهری بیلبورد هایی تهیه می کنند تا تبلیغات افراد در این محل نصب و به اطلاع شهروندان برسد.
در همین رابطه نیز برخی از افراد سود جو که به دنبال منافع خود هستند و حقوق سایر شهروندان را زیر پا می گذارند سال هاست از دیوار های شهر به عنوان بیلبورد های تبلیغاتی استفاده می کنند.
زابل به عنوان یک شهر قدیمی و با ریشه نیز از این معضل به دور نبوده و قربانی تبلیغاتی همچون لوله بازکنی ، ترک اعتیاد و یا تخلیه چاه شده است.
با وجود اینکه قانون برای این گونه از افراد جریمه هایی در نظر گرفته است اما پس از هر بار ترمیم دیوار های شهر توسط ارگان های مربوطه بازهم این امر توسط افراد سودجو انجام می شود.
موسی خمری شهردار شهرستان زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت :تمیز بودن دیوار خیابان های زابل نقش مهمی در زیبایی شهر دارد که توسط برخی از افراد کثیف می شوند.
وی افزود: با دادستان زابل این مسئله به نتیجه رسیده است و قرار شد تا با متخلفین مطابق قانون برخورد شود.
خمری تصریح کرد: در مرحله اول متن های تبلیغاتی که بر روی دیوار خیابان های شهرستان زابل نوشته شده است توسط خود فرد متخلف با هماهنگی خدمات شهری باید رفع شود.
وی ادامه داد: اگر فرد از این کار امتناع ورزد ، در ادامه با توجه به قانونی که بر این مسئله وجود دارد با هماهنگی دادستانی برخورد قانونی خواهد شد.


انتهای پیام/Share/Save/Bookmark