داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
زنده از برنامه فرمول یک در هیرمند/علی ضیا قول 14 جهیزیه برای نو عروسان را گرفت
کد مطلب: ۶۵۵۱۳
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۶
در حاشیه اجرای این برنامه گروه خیریه حضرت رقیه (س) پیشنهاد اهدای ۱۴ جهزیه به نو عروسان شهر قرقری را داد که مجری برنامه با تایید این خبر از اهدای به موقع آن خبر داد.
زنده از برنامه فرمول یک در هیرمند/علی ضیا قول 14 جهیزیه برای نو عروسان را گرفت
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ برنامه فرمول یک در شب جاری در روستای کندوکه شهر قرقری هیرمند بر روی آنتن رفت، برنامه فرمول یک با مجری گری علی ضیا یکی از پر بیننده ترین برنامه های تلویزیونی در صدا و سیما است.
در حاشیه این برنامه که به بهانه ی افتتاحیه های بزرگ سپاه در منطقه سیستان اجرا شد، مهمان هایی از جمله کارآفرینان و تسهیلگران سیستانی شرکت کردند و از مشکلات و همچنین اشتغالزایی سپاه در مناطق محروم سخن گفتند.
علی ضیا در این برنامه به عدم اخذ شناسنامه در استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد، و گفت : برخی از مناطق استان تردد غیر ممکن است و باید با بالگرد از آن منطقه عبور کرد قطعا این خانواده ها نمی توانند برای اخذ شناسنامه مراجعه کنند.
همچنین قبل از شروع برنامه فرمول یک جهت اشتغالزایی و تغییر در امر معیشت مردم از ۳۰ نیروگاه خورشیدی سپاه در منطقه سیستان رونمایی شد.
در حاشیه اجرای این برنامه گروه خیریه حضرت رقیه (س) پیشنهاد اهدای ۱۴ جهزیه به نو عروسان شهر قرقری را داد که مجری برنامه با تایید این خبر از اهدای به موقع آن خبر داد.همچنین علی ضیا قول کلنگ زنی ۱۰ مدرسه شبانه روزی در منطقه سیستان را از مسئولین گرفت و از بهره برداری آن در اسرع وقت خبر داد.
برنامه فرمول یک که همزمان از شبکه یک و شبکه استانی هامون پخش زنده می شد، با اجرای موسیقی محلی و همچنین رقص شمشیر ادامه یافت.
در حاشیه این مراسم ۴۵۴ پروژه محرومیت زدایی شامل احداث کارگاه خیاطی و بلدرچین، احداث و تکمیل مسجد، تکمیل حوزه علمیه، دستگاه تصفیه آب روستایی، احداث و مرمت خانه محروم، تجهیز چاه کشاورزی، احداث خانه عالم و طرح هامونک نیز به بهره برداری رسید.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark