داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
درس مهربانی معلم عاشق
کد مطلب: ۶۸۰۳۳
تاریخ انتشار:يکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۲
دانش آموزان یک مدرسه در شهرستان زهک به فرزندان یک معلم دلسوز تبدیل شده اند.
درس مهربانی معلم عاشق
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ یکی از مهمترین دغدغه های تحصیل در استان سیستان و بلوچستان تهیه کیف و لوازم التحریر برای بسیاری از خانواده های سیستانی است که پس از وقوع خشکسالی و پدیدار شدن اقتصاد ضعیف در استان این دغدغه به وجود آمد.
اما در سال های اخیر با توجه به رونمایی از محرومیت های استان از طریق رسانه های بومی خیرین بسیاری برای تهیه وسایل مورد نیاز اول مهر و سال تحصیلی به استان سفر می کنند و یا دستکم کمک های خود را از طریق راه های متفاوت ارسال می کنند.
رامین ریگی یکی از معلمان دلسوز منطقه سیستان است که هر ساله با توجه به شناخت خیرین از وی کمک های جمع آوری شده را بین دانش آموزان مدرسه خود و سایر مدارس سطح سیستان توزیع می کند.
وی با آغاز سال تحصیلی جدید با حمایت ویژه خیرین کیف ، کفش و لوازم التحریر دانش آموزان مدرسه شهید شهرکی زهک را فراهم کرده است ، او علاوه بر این وسایل لباس فرم دانش آموزان را نیز تهیه و توزیع کرده است.

ریگی در همین خصوص به خبرنگار اوشیدا گفت: بالغ بر ۲۰ میلیون تومان جهت خرید لباس فرم و لوازم التحریر دانش آموزان مدرسه شهید شهرکی زهک به کمک خیرین هزینه شده است.
وی افزود: دانش آموزان این مدرسه اکثراً از قشر ضعیف جامعه هستند که خانواده های آنها توان پرداخت هزینه های مدرسه را ندارند.
ریگی تصریح کرد: گرچه لباس فرم مدرسه اجباری نیست اما دانش آموزان در این لباس حس برابری دارند و در نهایت همدیگر را در یک سطح خواهند دید که انگیزه درس خواندن و رقابت را در آنها افزایش می دهد.
وی همچنین بیان داشت: همچنین توزیع صبحانه دانش آموزان نیز به رسم هر ساله آغاز شده است و امید می رود که این روند با کمک خیرین نیک انیش همچنان حفظ شود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark