داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
رئیس اداره ورزش و جوانان زابل:
پروژه زمین چمن مصنوعی با اعتبار 380 میلیون ریال در زابل افتتاح شد
کد مطلب: ۷۰۱۱۱
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۵
قاسم خواجه محمودی گفت: پروژه زمین چمن روستای ژاله ای زابل در فضایی با زیربنای هزار و ۳۵۰ متر مربع و با اعتبار هزینه شده بالغ ۳۸۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی امروز به بهره برداری رسید.
پروژه زمین چمن مصنوعی با اعتبار 380 میلیون ریال در زابل افتتاح شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای ژاله ای شهرستان زابل با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان، فرماندار، امام جمعه بنجار و جمعی از مسئولین در این روستا افتتاح شد.

قاسم خواجه محمودی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: در پروژه زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای ژاله ای شهرستان زابل که به صورت مشارکتی توسط اداره کل ورزش و جوانان، بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و دهیاری روستای ژاله ای در فضایی با زیربنای هزار و ۳۵۰ متر مربع و با اعتبار هزینه شده بالغ ۳۸۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی در سال ۹۶ شروع شده که امروز به مورد بهره برداری رسید.

وی افزود: با افتتاح این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال، جمعیتی بالغ بر ۶۰۰ نفر در قالب ۱۳۰ خانوار و حدود سه روستا از این پروژه ورزشی بهره مند خواهند شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان زابل ادامه داد: به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران و نگاه ویژه دولت تدبیر و امید، علی الخصوص وزارت ورزش و جوانان در راستای توسعه و پیشرفته زیرساختهای ورزش استان سیستان و بلوچستان و افزایش سرانه فضای ورزشی در این استان پهناور، رتبه نخست نصب چمن های مصنوعی مینی فوتبال در کشور متعلق به این خطه از ایران اسلامی است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark