داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار زهک:
نباید در برابر ظلم سکوت کرد/قدس با همدلی به آغوش مسلمانان باز خواهد گشت
کد مطلب: ۶۶۹۹۰
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۶
فرماندار شهرستان زهک گفت: روز قدس، میراث ارزشمند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی،و فریاد آزادی خواهان جهان علیه ظلم و جور است که هر ساله باید یادآور کودک کشی های اسرائیل در کشور مظلوم فلسطین باشد.
نباید در برابر ظلم سکوت کرد/قدس با همدلی به آغوش مسلمانان باز خواهد گشت
غلامرضا اربابی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: مردم روزه دار، مومن و انقلابی استان بویژه شهرستان زهک با حضور گسترده و با شکوه خود در راهپیمایی روز قدس، ضمن صیانت از میراث گرانقدر حضرت امام خمینی (ره)، گامی دیگر در راستای تحقق آرمان فلسطین بردارند.
فرماندار شهرستان زهک افزود: روز قدس، میراث ارزشمند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی،و فریاد آزادی خواهان جهان علیه ظلم و جور است که هر ساله باید یادآور کودک کشی های اسرائیل در کشور مظلوم فلسطین باشد.
وی ادامه داد: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز دفاع از مردم مظلوم فلسطین در برابر جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی و استکبار جهانی است و حضرت امام خمینی(ره) با توجه به ماهیت نامشروع رژیم صهیونیستی و با ژرف اندیشی و آینده نگری کم نظیرشان و با شناخت از ذات اشغالگران در تمامیت تاریخ، به منظور حمایت از مردم ستمدیده فلسطین،آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نام نهادند تا به جهانیان تاکید کنند هیچ گاه نباید در برابر ظلم و جور سکوت کرد و همدل و هم صدا باید به صحنه آمد.
اربابی تصریح کرد: ضمن پاسداشت روز جهانی قدس و آرمان حضرت امام خمینی(ره)، با پیروی از رهنمودهای روشنگرانه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای( مدظله العالی) از عموم هم استانی های ارجمند بویژه مردم مومن و روزه دار شهرستان زهک جهت شرکت در راهپیمایی عظیم روز قدس دعوت کرده و ایمان داریم که در سایه اتحاد و همبستگی و حضور همیشگی و آگاهانه در صحنه ظلم ستیزی، پیروزی نهایی از آن حق طلبان خواهد بود و قدس شریف به آغوش مسلمانان باز خواهد گشت.
فرماندار زهک همچنین اعلام داشت: این راهپیمایی راس ساعت ۱۱ صبح فردا از میدان قدس این شهرستان آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark