داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
توزیع 369 سبد غذایی میان مردم طوفان زده سیستان/آلودگی هوای زابل به 14برابر حدمجاز رسید
کد مطلب: ۶۴۴۴۶
تاریخ انتشار:شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۱
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: 369 سبد غذایی میان هزار و 661 نفر از مردم طوفان زده منطقه سیستان در شمال این استان توزیع شده است.
توزیع 369 سبد غذایی میان مردم طوفان زده سیستان/آلودگی هوای زابل به 14برابر حدمجاز رسید
رسول راشکی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، با اشاره به توزیع سبد غذایی میان مردم طوفان زده سیستان، اظهار داشت: سبدهای غذایی ذکر شده میان مردم هشت روستای طوفان زده سیستان توزیع شد.

وی افزود: نیروهای جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان همزمان با آغاز وزش باد شدید همراه با گرد و خاک از ۲۲ شهریور تا دیروز در شمال این استان در آماده باش کامل بودند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: ۲۴ امدادگر با ۲ دستگاه خودرو در این مدت به خدمات رسانی به مردم پرداختند.

آلودگی هوای سیستان به 14برابر حد مجاز رسید
 کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان نیز در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، اظهار کرد: وزش باد همراه با گرد و غبار میزان غلظت ذرات معلق در هوای سیستان را به ۱۴ برابر حد مجاز رساند.

مصدق گودرزی فر حد مجاز و استاندارد ذرات معلق در هوا را ۱۵۰ میکروگرم بر مترمکعب عنوان کرد و گفت: غلظت ذرات معلق در هوای منطقه سیستان در این مدت ۶۸۳هزار و ۹۷۰ میکروگرم بر مترمکعب یعنی ۱۴ برابر حد مجاز گزارش شد.

وی افزود: وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در این مدت با سرعت ۸۶ کیلومتر بر ساعت علاوه بر کاهش کیفیت هوا، میزان دید افقی را در زهک به ۸۰۰ متر و در زابل به هزار متر کاهش داد.

کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در نقاط مستعد توفان تا عصر امروز در شهرهای شمالی این استان تداوم دارد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :