داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
خروش مردم زابل در چهلمین بهمن تماشایی
کد مطلب: ۶۶۲۰۵
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۸
در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اقشار مختلف مردم زابل در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند.
خروش مردم زابل در چهلمین بهمن تماشایی
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ مراسم سالگرد چهلمین پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور اقشار مختلف مردم در شهرستان زابل برگزار شد.
در این مراسم، شیعه و سنی با مشت های گره زده شعار مرگ بر آمریکا را برای چهلمین سال پیاپی محکم تر از قبل فریاد زدند تا نفرت و انزجار خود را از شیطان بزرگ اعلام بدارند.حجت الاسلام علی اکبر کیخا در حاشیه این مراسم به خبرنگار ما گفت: چهلمین سالگرد انقلاب بیانگر چهل سال مقاومت، عزت و سربلندی است.
امام جمعه شهرستان زابل افزود: انقلاب اسلامی ایران با رهنمود های حکیمانه معمار کبیر انقلاب شکل گرفت و پس از آن آیت الله خامنه ای این نظام را استوار و ثابت قدم نگه داشت.
وی ادامه داد: ایران چهل سال است که در تحریم قرار دارد اما جانانه در مقابل همه ظلم های دشمنان نه تنها ایستادگی کرده بلکه به قدرت و عظمت خود نیز افزوده است.

امام جمعه زابل خاطرنشان کرد: دولت مردان باید بدانند که کدخدایی وجود ندارد و اقتدار ملت امروز ایران به برکت انقلاب اسلامی و خون شهداست .
غلامرضا گنجی فرماندار زابل نیز در حاشیه مراسم ۲۲ بهمن به خبرنگار ما گفت: یوم الله بهمن روز تبلور عزت، ایثار و اقتدار ملت ایران است.
وی افزود: با به پیروزی انقلاب اسلامی امید،احساس غرور و خودباوری در ملت ایران شکوفا شد.
فرماندار زابل تصریح کرد: در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، نمونه ای از قدرت عظیم مردم به رخ دشمنان کشیده خواهد شد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark