داخلی آرشيو خبر صفحه فرهنگی و هنری
امتیاز مثبت 
۱
 
سایه رهبر انقلاب مستدام باد/ نام مولا که می‌آید احساساتی می‌شوم
کد مطلب: ۲۶۶۴۴
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۱۰
اوشیدا: الهام چرخنده بازیگر تلویزیون با حضور در برنامه «مثبت یک» ضمن تبریک میلاد امام علی (ع) به محضر رهبر معظم انقلاب، گفت: آقاجان این عید بر شما مبارک و سایه‌تان بر سر ما مستدام باشد.
سایه رهبر انقلاب مستدام باد/ نام مولا که می‌آید احساساتی می‌شوم
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: برنامه «مثبت یک» شبکه یک سیما شامگاه گذشته به مناسبت میلاد امام علی (ع) به صورت ویژه برنامه روی آنتن رفت و الهام چرخنده یکی از مهمانان این برنامه بود.

الهام چرخنده در برنامه سال تحویل شبکه چهارسیما، سال نو را به مقام معظم رهبری تبریک گفته بود اینبار با حضور در برنامه شب گذشته شبکه یک گفت: امشب دوست دارم رساتر صحبت کنم و میلاد امام علی(ع) را به رهبر عظیم‌الشأن کشورم تبریک بگویم؛ آقاجان این عید بر شما مبارک و سایه‌تان بر سر ما مستدام باشد. این میلاد را به پدرم هم تبریک می‌گویم. اصولا وقتی نام مولا می‌آید من احساساتی می‌شوم. همچنین برخودم واجب می‌دانم که این روز را به شهدا تبریک بگویم چون زنده‌های واقعی آنها هستند. امیدوارم فرزندان مراقب پدران جانبازشان باشند.

چرخنده با بیان اینکه در تک تک سول‌های من نام مولا جاری است، خطاب به مردان بزرگ سینمای ایران گفت: به این مردان و همچنین هنرمندان ارزشی عرض تبریک دارم و امیدوارم تعداد هنرمندان ارزشی ما همچون ابراهیم حاتمی‌کیا، ابوالقاسم طالبی، جمال شورجه، مریلا زارعی، پروانه معصومی، علی نصیریان و محمدعلی کشاورز بیشتر شود.

بازیگر سریال «پروانه» با تأکید بر اینکه اگر اسم علی(ع) را می‌آوریم باید رفتارمان نیز همین باشد، تصریح کرد: امیدوارم به حق نام آقا امیرالمومنین (ع) صداقت کلام من به دل همه بنشیند.

چرخنده همچنین خود را مجری طرح پروژه ملی ورزشی «یار دوازهم» به کارگردانی محمدحسین لطیفی معرفی و اظهار کرد: برای حمایت از تیم ملی فوتبال در جام جهانی هستم. اگر بنابر فرمایش رهبر معظم انقلاب و شعار امسال این حرکت ما نوعی جهاد فرهنگی باشد، کارم را در کنار این مجموعه به صورت جدی ادامه می‌دهم.
Share/Save/Bookmark
مرجع : مهر
    عکاس :