داخلی آرشيو خبر صفحه فرهنگی و هنری
امتیاز مثبت 
۰
 
رضایت مخاطبان از"قهر و آشتی" غافلگیر کننده بود
کد مطلب: ۲۶۷۶۳
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۱
اوشیدا: رضایت مخاطبان از سریال "قهر و آشتی" با توجه به زمان ساخت آن و کمی تغییرات برایم غافلگیر کننده بود.
رضایت مخاطبان از"قهر و آشتی" غافلگیر کننده بود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: مهوش وقاری، بازیگر سریال "قهر و آشتی"گفت: اواخر سال ۸۹ و به اصرار "علی ژکان" حاضر به ایفای نقش در "قهر و آشتی" شدم.

وی افزود: زمانی که کار را شروع کردیم فیلمنامه کامل نبود و فقط توضیحاتی را کارگردان به من داد و بخشی دیگر از آن را هم خواندم.

وقاری تصریح کرد: در آن سال من تصمیم داشتم به سفر بروم و در ابتدا با نظر و شرایط پیشنهادی موافقت نکردم، ضمن اینکه "محسن قاضی مرادی" هم به دلیل عمل جراحی در بستر بیماری به سر می‌برد.

این بازیگر کشورمان اظهار داشت: با اسرار ایفای نقش در "قهر و آشتی" را به دلیل برخورد خوب "علی ژکان" و تیم سازنده پذیرفتم و باید بگویم آنها نهایت همکاری را با من داشتند.

وقاری، با اشاره به دیالوگ‌های این سریال تلویزیونی اظهار داشت: من همان دیالوگ‌هایی که برایم نوشتند را می‌گفتم و در مجموع از کار و همراهی تیم راضی بودم و تنها مشکل اصلی ما دستمزدها بود.

ایفاگر فیلم سینمایی "ماه عسل" در باره تدوین "قهر و آشتی" ادامه داد: "قهر و آشتی" در تدوین بسیار دستخوش تغییر شده ولی خوشحالم که توانستند نظر مخاطبان را جلب کند.

وقاری خاطرنشان کرد: با توجه به وقفه سه ساله‌ای که برای این سریال پیش آمد، امیدوارم بتواند نظر مخاطبان بیشتری را به خود جلب کند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : باشگاه خبرنگاران
    عکاس :